Biorezonans nazwany jest najczęściej BRT, jest to terapia, która wykorzystuje zarówno pole magnetyczne, jak i elektryczne. Terapia ta, ze względu na swoją nazwę bardzo często mylona jest z diagnostyką. Niestety, metoda BRT w żaden sposób nie pomaga w diagnozowaniu pacjenta. Głównym zadaniem biorezonansu jest regulacja energii w organizmie. Działanie to wspomaga leczenie wielu uciążliwych schorzeń. Obecnie tej metody najczęściej używa się do leczenia alergii, zaburzeń snu i eliminowania przykrych nałogów. Badacze uważają, że kontrolowanie pola elektromagnetycznego, które przenika przez ludzkie ciało pomaga w zbilansowaniu pracy organizmu. Dla łatwiejszego zobrazowania, działania tej tarapii można porównać ją z kalibracją i regulacją najróżniejszych przedmiotów, które po tym zabiegu działają w sposób wydajny i nie są narażone na usterki. W ten sam sposób terapia BRT odziałowuje na ludzki organizm. Biorezonans jest terapią nieinwazyjną, więc korzystanie z niej nie może przyczynić się do pogorszenia stanu zdrowia, natomiast może znacząco przyspieszyć leczenie.

Na czym polega BRT?

Osoba chora, zmagająca się na przykład z uczuleniem czy uzależnieniem, emituje nieprawidłowe wibracje magnetyczne. Dzięki biorezanonsowi umożliwione jest ich ustabilizowanie. Tym samym zmieniając gospodarkę energetyczną ciała pacjenta, uruchamia się w organizmie system obronny. Pole elektromagnetyczne przepływające przez organizm każdego człowieka ma bardzo ważny wpływ na jego ogólne samopoczucie. Biosygnały (drgania elektromagnetyczne) regulują pracę i gospodarkę wielu narządów w ciele człowieka. Choroby generowane przez organizm znacząco wpływają na odchylenia od normy w stosunku do prawidłowo zbilansowanego organizmu. Widoczne jest to również w polu magnetycznym. Każda z dolegliwości ma inny zakres widma. Dla przykładu podczas okresu alergicznego i wirusowego,w ciele każdego z nas gromadzą się toksyny, które to wpływają na złe samopoczucie. Dzięki terapii można skutecznie wyregulować widmo elektromagnetyczne, które uruchamiając mechanizmy obronne pozbędzie się toksyn z naszego ciała.

Stabilizując gospodarkę energetyczną naszego organizmu, jednocześnie stajemy się kompatybilny ze środowiskiem naturalnym. Harmonia pomiędzy człowiekiem, a naturą jest o tyle ważna, że pozwala na najbardziej efektowne wykorzystanie składników odżywczych, z czego bardzo często korzystają sportowcy. Dzięki temu ich organizmy są w pełni wydolne i niezawodne.

Jeżeli, potrzebujemy podnieść swoje ogólne samopoczucie, pozbyć się alergii czy uzależnienia od papierosów, warto skorzystać z pomocy terapeuty, który dzięki terapii biorezonansowej pomoże nam wyeliminować te problemy z naszego życia.

Chcesz sprawdzić zajrzyj do Łodzi do gabinetu Bioanna oto adres strony: bioanna.com.pl