Marka Ruben Verdu już kilka lat temu weszła na rynek i wprowadziła inną niż wszystkie propozycje, czyli zegarki wykonane z drewna. Wtedy była to nowość, do której dopiero trzeba było się przekonać i spróbować, z czym to się je. Dzisiaj jest to już popularny rodzaj, po który sięga coraz więcej klientów. Ryzyko wprowadzenia całkiem nowego towaru się opłaciło, ponieważ teraz drewniane zegarki święcą triumfy wśród propozycji sprzedażowych.

 

Precyzyjne zegarki damskie i męskie

Ruben Verdu oferuje zegarki zarówno męskie, jak i damskie. Wszystkie charakteryzują się precyzją wykonania i najlepszymi materiałami. Wykonane w zgodzie z naturą wpisują się w aktualne trendy. Moda na naturę i korzystanie z jej zasobów jest coraz bardziej popularna, dlatego też stworzone z natury dodatki do garderoby sprawdzą się doskonale.

 

Nowoczesność w połączeniu z klasyką

Zegarki drewniane to wciąż mniejsza część zegarków, na które decydują się klienci, ponieważ nie są do końca klasyczne. Mimo to są wybierane coraz częściej. Decyduje o tym prawdopodobnie nowatorstwo, wykorzystujące odniesienie do natury, do ekologii, czyli do elementów mocno podkreślanych w dzisiejszym świecie. Są one wykonane z naturalnych elementów, co dodaje im elegancji. Jeśli ktoś chce spróbować nowoczesnych technik, to te zegarki są dla niego.
Można je wykorzystywać przede wszystkim w stylu casualowym, czyli na co dzień. Nadają się na zwykłe spotkania towarzyskie, na wyjścia wieczorowe czy na poważne uroczystości. Zarówno u pań, jak i panów można je doskonale dopasować do stroju wyjściowego i nie trzeba pamiętać, żeby zmienić zegarek. To doskonałe uzupełnienie codziennych stylizacji, można je dopasować do innych dodatków (jak choćby biżuterii czy okularów).

Powiew świeżości i popularność

Zegarki z drewna są coraz popularniejsze, ponieważ przynoszą powiew świeżości w tematyce dodatków. Wyróżniają się spośród innych, czego nie można im odmówić. Nie są takie jak wszystkie, dlatego sprawdzą się przede wszystkim u osób, które chcą oderwać się od zwykłych, a skupić się na niezwykłych dodatkach do swojej garderoby. Drewno wykorzystane do stworzenia tych zegarków jest piękne, eleganckie i ma styl, nie gubiąc w tym małej dawki klasyki. Te klasykę zachowuje wzornictwo oparte na dostosowaniu zdobień do możliwości wizualnych drewna, ale trzeba pamiętać, że całość klasyczna w podstawowym rozumieniu nie jest.
Ich wielkim plusem jest też fakt, że są bardzo inspirujące. Pozwalają wykorzystać nie tylko typowe, ale i niecodzienne stylizacje, zachęcają do eksperymentów. To także wpływa na ich pozycję na rynku. Mimo nietypowości oczywiście wykorzystują współczesne, rozwinięte technologie.

 

Ryzyko – sukcesem

Firma Ruben Verdu postanowiła kilka lat temu wyjść na rynek z całkiem nową propozycją. Warto dopowiedzieć, że było to dość ryzykowne z uwagi na zakorzenienie się w kulturze i wśród społeczeństwa potrzeby kupowania zegarków z trwałych materiałów, takich jak stal nierdzewna. Jednak po kilku latach okazało się, że to był strzał w dziesiątkę i dziś obserwuje się, że z roku na rok sprzedaż wzrasta.

Ważnym aspektem ich popularności jest także fakt, że odpowiadają na współczesne potrzeby klientów. Nie stoją w miejscu, ale zmieniają, dopasowując się do zmieniających się preferencji. Producent ciągle unowocześnia swoje wyroby, dodając elementy, bawiąc się kolorami czy urozmaicając wzorami pasków itd. Każdy z klientów może znaleźć coś dla siebie. Producent stawia na oryginalne dodatki, aby jak najbardziej uatrakcyjnić swój produkt.
Coraz większe zainteresowanie tymi produktami jest jeszcze spowodowane niską ceną, jaką proponuje producent. Wydaje się, że dobry zegarek musi być dostępny w wysokiej cenie, przez co niewiele osób jest w stanie go zakupić. W przypadku tego producenta wcale tak nie jest. Cena jest dostosowana do możliwości klientów, dlatego wielu może sobie pozwolić na taki styl. Wystarczy tylko wybrać coś dla siebie.

Warto wypróbować rozwijające się linie zdrewnianych zegarków od Ruben Verdu, które charakteryzują się coraz większą popularnością.