Każda z was co najmniej raz w życiu mogła stanąć przed dylematem zakupu podarunku. Jeżeli w dodatku chodziło o prezent dla faceta, to kłopot był rzeczywiście duży. Rzecz jasna, nie możemy pozwolić sobie na błędny wybór. A to przecież możliwe. Jakiego prezentu by nie kupić, czasem może się zdarzyć, że obdarowany pan nie bardzo wie, jak go wykorzystać, nie lubi takiego podarunku lub nie przepada za tym.

Podarunek w rodzaju trymera do nosa, majtek lub rośliny doniczkowej raczej nie powinien być brany pod uwagę. Jeżeli wobec tego nie masz pomysłu na prezent dla faceta, podaruj mu karty do gry. Takie karty prezent uniwersalny. Praktycznie każdy pan będzie widział co z nimi zrobić, nie ma zatem kłopotu z ze sposobem wykorzystania podarunku. Mało prawdopodobne również, żeby facet był zadeklarowanym przeciwnikiem kart do gry. Chyba że, że właśnie nieszczęśliwie mamy przed sobą hazardzistę po przejściach. Nie ma również możliwości, że nie przypadnie mu do gustu rodzaj podarunku, bo w końcu karty w zasadzie są podobne.

Jeżeli dodatkowo spróbujemy kupić zestaw kart z postaciami pięknych pań na drugiej stronie, to radosna akceptacja podarunku jest prawie pewna.